Elektornické služby obce Beloveža

Náhodné foto z galérie

img_0087Coca-Cola Vianočný kamión opäť štartuje v Bardejove
Coca-Cola Vianočný kamión opäť štartuje v Bardejove
 
Bratislava, 20. novembra 2012 – Ako každý rok, aj tento sa usmiaty, červeno-biely Santa Claus vyberie na cestu okolo Slovenska. So svojím kamiónom opäť navštívi 15 miest, avšak väčšina je nová. Santa si vybral ako prvé mesto Bardejov a Radničné námestie, ktoré sa v stredu 5. decembra rozžiari vďaka jeho Coca-Cola Vianočnému kamiónu.
 
Tento rok je Santov Coca-Cola Vianočný kamión nepatrne upravený, ale kreslo, v ktorom si vypočuje každé vianočné želanie, však zostalo zachované. Súčasťou milého programu je aj špeciálny tanec pre deti na slová pesničky „Vianoce už prišli“, ktorý ich zabaví a zároveň zahreje počas popoludnia. Deti sa ho naučia od pomocníkov Santu – usilovných škriatkov.
 
Cieľom Santa Clausa a jeho Coca-Cola Vianočného kamiónu je, okrem rozdávania radosti malým i veľkým, aj pomoc miestnym komunitám a charitatívnym organizáciám. Tento rok tomu nebude inak. Výťažok zo špeciálneho vianočného predaja suvenírov bude v Bardejovskej Novej Vsi venovaný Hospicu Matky Terezy. Symbolický šek odovzdá po ukončení predaja jeho zástupcovi moderátor podujatia.
 
Priebeh Coca-Cola Vianočnej tour je v každom meste rovnaký. Program začína o 16:00, kedy moderátor učí deti špeciálny tanec a o 16:30 prichádza Santa Claus so svojím Coca-Cola Vianočným kamiónom. Záver celej akcie je o 18:00, kedy sa návštevníci so Santom rozlúčia a vyprevadia ho na cestu do ďalšieho mesta, aby mohol rozdávať vianočnú atmosféru a radosť aj iným.

kamion coca-cola
 
Santa Clausa s Coca-Cola Vianočným kamiónom môžete ešte vidieť v nasledovných mestách:
6.12.    Košice, Hlavná ulica
7.12.    Spišská Nová Ves, Radničné námestie
8.12.    Rimavská Sobota, Hlavné námestie
9.12.    Veľký Krtíš, Námestie Augusta Horislava Škultétyho
10.12.  Zvolen, Námestie SNP
11.12.  Dolný Kubín, Námestie slobody
12.12.  Trstená, Nám. M. R. Štefánika
13.12.  Žilina, Námestie A. Hlinku
14.12.  Trenčín, Mierové námestie
15.12.  Nitra, Svätoplukovo námestie
16.12.  Levice, Námestie hrdinov
17.12.  Nové Zámky, Hlavné námestie
18.12.  Šamorín, parkovisko pri autobusovej stanici, Agátová ulica
19.12.  Malacky, Mierové námestie
 
 
Pre tých, ktorí sa nebudú môcť prísť pozrieť na Coca-Cola Vianočný kamión, je pripravená internetová stránka, na ktorej môžu sledovať jeho putovanie po Slovensku a fotografie z miest, ktoré už navštívil - www.vianocnykamion.sk/. Informácie budú zároveň zverejňované aj na špeciálnej fan page Coca-Cola Vianočný kamión na Facebooku.

Facebook Favoriten Twitter Myspace Stumbleupon blogger google
Posledná úprava Streda, 05 December 2012 14:18